21 травня "День вишиванки"

21 травня 2015 року 0 18-00 в Мелітополі буде проведено патріотичний захід "День вишиванки".

У цей день вся молодь області вийде на парад у своїх містах для того щоб підкреслили, що «молодь єдина в Єдиній Україні».

Парад заплановано за таким маршрутом: пам’ятник Максиму Горькому (Центральний вхід у Парк ім Горького) – Площа Перемоги.
Окрім того у рамках акції запланована патріотична фотосушка біля скульптурної композиції О.Бендеру та патріотичний концерт за участю мелітопольських молодіжних груп.

Тих, хто бажає прийняти участь, але не має вишиванки ми запрошуємо також приєднатись до параду, взявши з собою патріотичну символіку.

Свої роботи на фотосушку можуть приносити усі бажаючі у власне день заходу. Правила фотосушки є єдиними - людина, яка вподобала певне фото може його забронювати, залишивши на ньому позначку зі своїм ім'ям та забрати роботу по закінченню сушки.

"Сушка" - це популярний проект з обміну фотографіями, а також фоторуху, що об'єднує людей. Придумана і вперше реалізована у 2010р. З тих пір "Сушка" зібрала понад 50 тисяч учасників по усьому світу. Офіційна група проекту: vk.com/fotosushka.

Суть акції "Сушка" (або Фотосушка) полягає в тому, що будь-який учасник може повісити свої роботи на мотузки за допомогою білизняних прищіпок. В обмін на свої фотографії можна забрати будь-які інші. Свою фотографію можна підписати, залишити на звороті координати для зв'язку або незвичайне послання її майбутньому володарю.

"Сушка" - формат виставки, об'єднуючий фотографів самого різного калібру - аматорів і професіоналів.

Окрім того не обов'язково обмінювати одне фото на інше, будь-який бажаючий може просто "забронювати" собі чиюсь фотографію і по закінченню акції її забрати.
vk.com/event93592677
 
.  
Поделитесь с друзьями в социальных сетях:
Комментарии:
mari 2015-05-13 13:17:39
Треба обов'язков сходити!!!
Имя:
Комментарий:
Проверочный код:
Включите картинки в браузере