ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
 
Громадська організація «Комітет майбутнього. Солідарність і відповідальність» розпочала діяльність по реалізації соціального проекту «Перспективи громадського контролю за витрачанням бюджетних коштів в м. Мелітополі», який здійснюється за підтримки МФ «Відродження».

В рамках даного проекту з метою залучення якомога більшої кількості учасників до тендерних закупівель, ми будемо регулярно висвітлювати інформацію щодо оголошених тендерів та їх результатів, надавати зацікавленим в участі в торгах особам консультації, безкоштовну допомогу в оформленні документації для участі в конкурсних торгах.

Наразі повідомляємо, що Управлінням освіти Мелітопольської міської ради оголошено проведення конкурсних торгів з закупівлі:

* Овочів листкових (капусти), картоплі, курячих стегенців, моркви та цибулі, риби замороженої (хек, минтай, нататенія), соків фруктових різного асортименту, сосисок, цукру білого кристалічного з цукрових буряків, м’яса яловичини в охолодженому стані.

Кінцевий строк надання пропозицій конкурсних торгів – 15.12.2015р.

* Молока та вершків. Кінцевий строк надання пропозицій конкурсних торгів – 28.12.2015р.

* Круп, макаронів, молочних продуктів, сирів сичужних та кисломолочних, масла вершкового, яєць. Кінцевий строк надання пропозицій конкурсних торгів – 29.12.2015р.

Всю інформацію щодо проведення конкурсних торгів можна дізнатися на сайті https://tender.me.gov.ua. Також інформація буде розміщена на сайті http://melitopol.ua/.

Якщо Вас зацікавила дана інформація і Ви бажаєте прийняти участь в конкурсних торгах, ГО «Комітет майбутнього. Солідарність і відповідальність» безкоштовно надасть Вам допомогу в оформленні документації конкурсних торгів та надасть роз’яснення та консультації за адресою вул. Леніна 109, тел. +38 (097) 306-94-88.

 


 
Поделитесь с друзьями в социальных сетях:
Комментарии:
Имя:
Комментарий:
Проверочный код:
Включите картинки в браузере