Інформація про ГО
Назва ГО «Комітет майбутнього. Солідарність і відповідальність»
 
NGO(громадська організація)
Committee of the Future. Solidarity and Responsibility
Юридична адреса організації Запорізька область, м. Мелітополь, вул. Свердлова 11,каб.26
Поштова адреса ГО 72319, Україна, Запорізька область,м. Мелітополь, вул. Свердлова 11,каб.26 ???
Телефони ГО +380963065146, +380982372516, +380973069488
Адреса електронної пошти
 
info.melitopol@gmail.com
Web-site http://melitopol.ua/
Статус організації Громадська неприбуткова організація
 
Код організації ЄДРПОУ 39070960
Дата реєстрації ГО  27 січня 2014 року
Опис організації  Основною метою діяльності організації є сприяння створенню правової держави і становленню громадянського суспільства в Україні, формування індивідуальної правової та політичної культури населення, участь у реалізації «Стратегії розвитку міста Мелітополя 2012-2020 року».
Ресурси організації-апліканта
 
На сьогоднішній день команда організації налічує 22 члени ГО, та 9 волонтерів  серед яких активна і ініціативна молодь міста, підприємці, громадські діячі та викладачі вищих навчальних установ.
В нашій громадській організації є своє приміщення та деяке обладнання.
Досвід здійснення проектів за підтримки донорів, в т.ч. МФВ (із зазначенням періоду реалізації кожного проекту, донору та контактної особи у донорській структурі, до яких МФВ міг би звернутися за рекомендацією щодо діяльності організації) З 1 вересня 2015 року наша громадська організація виграла перший проект по залученню молоді до виборів та в загалом до соціальній активності. Назва проекту «YouthVote», фінансування було від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), контактна адреса: odolinska@pactworld.org∙ +380.44.495.5383.

Також з 1 грудня 2015 року стартує вийграний проект від МВФ, строк реалізації проекту 10 місяців, Назва проекту "Перспективи громадського контролю за витрачанням бюджетних коштів в м. Мелітополі", контактний телефон: (044) 461 95 00
Назвіть найбільш успішний проект з виконаних проектів, чітко й стисло опишіть його результати.
Якщо ваша організація не отримувала фінансової підтримки у вигляді грантів, опишіть діяльність організації та вкажіть, що у вашій роботі було найбільш вдалим 
Соціальній молодіжний проект «YouthVote». Протягом усіх етапів було проведено і задокументовано моніторинг боротьби з масовою аполітичністю молоді, що стало цінним статистичним матеріалом для подальших дій по залученню людей 18-25 років до активної участі в житті міста, суспільства, країни. Більше того, проект реалізовувався в тісній співпраці з місцевими друкованими та інтернет-виданнями, які в міру подій висвітлювали коефіцієнт корисної дії акції. Ми формували простір активної громадянської позиції молоді і підвищили рівень участі в політичному житті міста і країни шляхом організації комфортних для стилю життя різних груп молоді подій та заходів.
 
В нашій громадській організації є молодіжний рух “Твій Вибір”,  що допомагає тим хто потребує  підтримки та уваги. Одним з напрямків молодіжного руху є догляд та підтримка Ветеранів Війни та тяжко хворих пенсіонерів, а також збір іграшок для дитячих домів та відвідування дітей сиріт.
 
За ініціативи організації, за власні кошти розроблено концепцію та реалізовано проект по створенню Бізнес-школи та Бізнес-інкубатору для молодих підприємців, започатковано роботу револьверного фонду завданням якого є забезпечення випускників Бізнес-школи початкового капіталу. За результатами проекту зареєстрована низка підприємців-початківців які успішно функціонують.
 
Також за ініціативи членів організації,за власні кошти створено пункт перетримки безхатніх тварин. На цей час пункт існує вже близько року, його створили з ціллю отримання інформації актуальності проекту та подальшого створення притулку для тварин.

 
Назвіть проекти, які були виконані вами за останні три роки, і донорів, що профінансували ці проекти, суми грантів. Наша громадська організація виграла проект по залученню молоді до виборів та в загалом до соціальній активності. Назва проекту «YouthVote», фінансування було від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), загальна сума проекту 10 238$.
   
   
 
 
Поделитесь с друзьями в социальных сетях:
Комментарии:
Имя:
Комментарий:
Проверочный код:
Включите картинки в браузере