Мониторинг бюджетных средств Мелитополя
В умовах реформування економічних відносин у напрямі ринкових перетворень в Україні особливо актуальним є питання вдосконалення управління фінансовими та економічними процесами, важливою функцією якого є контроль.
Саме за допомогою фінансового контролю держава вирішує такі важливі питання, як формування, розподіл, перерозподіл та ефективне використання державної, комунальної власності, коштів бюджетів всіх рівнів, раціонального та цілеспрямованого використання інших фінансових ресурсів. Громадський контроль реалізується без участі спеціальних державних органів через громадські інститути. Цей контроль здійснюється на основі законодавчих актів, що зобов'язують державну владу надавати певну інформацію суспільству. Згідно цього громадська організація «Комітет майбутнього. Солідарність і відповідальність»  проводить моніторинг витрачення бюджетних коштів в Мелітополі.1. Початок реалізації проекту

Громадська організація «Комітет майбутнього. Солідарність і відповідальність»  розпочала діяльність по реалізації соціального проекту «Перспективи громадського контролю за витрачанням бюджетних коштів в м. Мелітополі» Давайте же не останемся в стороне и поддержим "Надежду" голосами.


2. Звіт за результатами закупівель

Громадська організація «Комітет майбутнього. Солідарність і відповідальність»  провела моніторинг процедур державних закупівель, що були оголошені Управлінням освіти ММР ЗО та відбулись в грудні 2015 року (закупівля продуктів харчування для дошкільних закладів).


3. Проведення конкурсних торгів

Громадська організація «Комітет майбутнього. Солідарність і відповідальність»  в рамках проекту «Перспективи громадського контролю за витрачанням бюджетних коштів в м. Мелітополі», який здійснюється за підтримки МФ «Відродження», повідомляє, що наразі оголошено проведення конкурсних торгів.


4. Якість харчування дітей у навчальних закладах залежить від тебе! 

Управління освіти Мелітопольської міськради Запорізької області оголошує конкурс на закупівлю рафіновані олії для дошкільних та позашкільних закладів
міста.


5. Мелітопольське Управління ЖКГ шукає власників 1 000 000 грн. 

11 квітня 2016 року Управління ЖКГ проведе важливий тендер для мешканців Мелітополя на суму близько 1 мільйону гривень. Управління освіти Мелітопольської міськради Запорізької області оголошує конкурс на закупівлю рафіновані олії для дошкільних та позашкільних закладів міста.


6. Допоможемо ТГАТУ знайти подрядникiв!


Таврiйский державний агротехнологiчний университет оголошує тендер на послуги зi збирання врожаю зернових та олiйно-техничных культур.


7. 30 млн. гривен на ремонт дорог.

Управління житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Запорізької області проводить ряд важливих для нашого міста тендерів на загальну суму 13 507 000 грн. (тринадцять мільйонів п’ятсот сім тисяч гривень).


8. Благодаря социальному проекту "Комитета Будущего" при поддержке МФ "Возрожение" на внешнее освещение города сэкономлено почти полмиллиона гривен. 

С 1 декабря 2015 года ОО "Комитет Будущего" при поддержке МФ "Возрождение" успешно реализовывает социальный проект "Перспективы гражданского контроля за тратой бюджетных средств в городе Мелитополе", направленный на устранение коррупционных схем во время проведения конкурсных тендеров коммунальными предприятиями города. Руководитель проекта - Алина Шмыголь.
Поделитесь с друзьями в социальных сетях:
Комментарии:
Имя:
Комментарий:
Проверочный код:
Включите картинки в браузере